Kurucunun Mesajı

Anasayfa Kurucunun Mesajı

Değerli Anneler ve Babalar!

     AnkaraEK Doktorlar Koleji olarak her çocuğun eşsiz özellik ve yeteneklerle donatıldığına inanıyoruz. Eğitimde önemli olan bu özellikleri keşfetmek ve geliştirmektir. Çocukların sahip olduğu üstün özelliklerin keşfedilmesi, çocuğun kendini gerçekleştirmesini sağlar. Bunun da sistemli ve planlı çalışma ile mümkün olacağının farkındayız. Amaçlarımız; ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek yenilikleri eğitim ve öğretim hayatına yansıtmak, çocukların öğrenme ve gelişme hızına göre eğitim programını şekillendirmek, çocukların sahip oldukları beceri ve ilgi alanlarını en üst düzeyde geliştirmek, sahip oldukları özgüveni tetikleyerek yaratıcılık ve liderlik dürtülerinin önündeki engelleri kaldırmaktır. 

     Bunlarla birlikte eğitimin olmazsa olmazı, çocuklarımıza vereceğimiz koşulsuz sevgi ve onlara karşı duyacağımız güvendir. Sevgi ve güven ile donatılmış bir eğitim, çocuklarımızın başarı ve mutluluk dolu bir hayat yaşamalarını sağlayacaktır. Bu prensiplerden yola çıkan bizler, Özel Ankara Eğitim Kurumları çatısı altında mutlu, özgüvenli, sağlıklı ve başarılı çocuklar görmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Bu güvenle diyoruz ki: “Özel Ankara Eğitim Kurumlarının her öğrencisi, üstün yeteneklerle donatılmış mutlu bir bireydir.”

     Değişimin ve ilerlemenin sınırı olmadığını bilen Özel AnkaraEK Doktorlar Koleji yapacağı çalışmalarla öğrencilerine daha iyiyi ve daha güzeli sunmaya devam edecektir. 

    Çocuklarımızın geleceğini bugünden garantiye alalım çünkü onlar, aldıkları eğitimin izlerini yaşam boyu taşıyacaklardır.


Dr. Sultan BATUR

Üye Olduğumuz Kuruluşlar