Kadromuz

Anasayfa Kadromuz

Müdürlerimiz

Seda Ege

Anaokulu Müdürü

Serpil Koza

İlkokul Müdürü

Zerrin Akgün

Ortaokul Müdürü

Göksel Mortepe

Lise Müdürü

Müdür Yardımcılarımız

Erkin Akın

Anadolu ve Fen Lisesi Müdür Yardımcısı

Burak Onur İpekçi

İlkokul Müdür Yardımcısı

PDR Birimimiz

Dilek Deligözoğlu

PDR Birimi İlkokul

Ahmet Açıkgöz

Ölçme Değerlendirme

Anaokulu Sınıf Öğretmenlerimiz

Oya Örsel

Anaokulu Öğretmeni

Zeliha Tekin Köse

Anaokulu Öğretmeni

Serap Durmaz

Anaokulu Öğretmeni

Emine Karakoyun

Anaokulu Öğretmeni

İlkokul Sınıf Öğretmenlerimiz

Hacer Demirel

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Nursel Torun

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Gülseren Saylam

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Pervin İlhan

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Saadet Kahramanoğlu

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Gülnur Bebek

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Mehtap Kılıç

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Şaziment Yıldırım

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Ferdane Egüz

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Belma Ayşe Gürel

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Müzeyyen Erdem

lkokul Sınıf Öğretmeni

Türk Dili ve Edebiyatı Zümremiz

Özlem Üzmez

Türk Dili ve Edebiyatı

Bengisu Pamukçu

Türkçe

Esra Kartal

Türkçe

Meryem Işıl Demir

Türkçe

Matematik Zümremiz

Deniz Bostancı

Matematik

Duygu Çakan

Matematik

Yıldırım Kemal Çopur

Matematik

Eldar Ömer

Matematik

Gülçin Bayaner

Matematik

Fen Bilimleri Zümremiz

Dilara Topukçu

Fizik

Merve Soğancı

Fen Bilimleri

Ülkü Altıntaş Hayta

Fen Bilimleri

Özge Aydın

Fizik

Yeter Gövenç

BİYOLOJİ

Sosyal Bilimler Zümremiz

Bora Sayın

Tarih

Tamer Saydan

Coğrafya

Yabancı Diller Zümremiz

Nefise Çalık

İngilizce

Çağdaş Ender

İngilizce

Nükhet Koç

İngilizce

Havva Uzun

İngilizce

Emre Kutlugün

İngilizce

Nuray Altıner

İngilizce

Arzu Yontar

İngilizce

Senem Bal

İngilizce

Gülşah Saratlı

İngilizce

Hande Gebrecioğlu

İspanyolca

Uygulamalı Bilimler Zümremiz

Ulya Tuba Ergüden

Görsel Sanatlar

İlkay Ozan Gökdemir

Beden Eğitimi

Alp Yazıcıoğlu

Beden Eğitim

Oskay Özden İlhan

Müzik

Duygu Külbağ

Müzik

İdari Birimlerimiz

Öznur DEMİRAL

İdari Birimler

Aykut Metin

İdari Birimler

Ebru Sayın

İdari Birimler

Gülizar Ateş

İdari Birimler

Burcu Barak

İdari Birimler

Funda Ender

İdari Birimler

Destek Ekibimiz

Makbule Yasan

Destek Ekibi

Derya Karslı

Destek Ekibi

Halime Özenç

Destek Ekibi

Nejla Öcal

Destek Ekibi

Zübeyde Aktaş

Destek Ekibi

Gonca Yılmaz

Destek Ekibi

Yeliz Söylemez

Destek Ekibi

Hatice Kara

Destek Ekibi

Zümrüt Çelebi

Destek Ekibi

Üye Olduğumuz Kuruluşlar